Jeśli wyślesz SMS'a na numer 92568 to zapłacisz: 25 zł netto, czyli 30,75 zł brutto.

Zobacz inne: ,

 • Ania

  Uwaga na numer 92568, którego używa – plfindbeststyle.com – tzw. internetowy stylista. Po wypełnieniu testu pojawia się informacja, że aby otrzymać kod dostępu do wyników testu ,należy przesłać sms na 92568 kosztuje 1zł. Tyle, że cały numer polega na tym, że informacja ile to naprawdę kosztuje, znajduje się u dołu strony, gdzie można przeczytać:

  „Korzystanie z Testu przez Użytkownika jest bezpłatne, przy czym uzyskanie wyniku następuje po wypełnieniu Testu przez Użytkownika oraz dokonaniu płatności według CENNIKA USŁUG. a) Paypal, 1 PLN, płatność tytułem ‚Badania’ b) SMS o podanej w serwisie treści na numer 92568, koszt wynosi 30,75 PLN, ważność kodu: 48 godzin. Należy wysłać 2 SMS.”

  Dlatego UWAGA NA OSZUSTÓW! liczą że naiwni od razu uwierzą, że wysłanie sms kosztuje 1 zł, gdy tymczasem kosztuje 30,75 zł !!!

  Całkowity koszt tej wątpliwej jakości i treści usługi to 61,50 !!! Więc radzę porzucić pomysł na korzystanie z tego dziadostwa!

 • xdxdxd

  zlodzieje!!!!!!! tez dalam sie nabrac ;p

 • OSZUKANA

  ZŁODZIEJE I DARMOZJADY DAŁAM SIĘ NABRAĆ TE PIENIĄŻKI ŚMIAŁO MOGŁAM PRZEZNACZYĆ NA COŚ INNEGO UWAŻAJCIE

 • Kamilla

  Witam,

  Dzisiaj otrzymałam sm z bramki sms 2000 o treści ” Usługa wiadomości sms została aktywowana (11,92zł tydzien ) .W celu dezaktywacji wyslij YXT SLE na 92568 .

  Nie wysłałam dzięki Wam .

  • KatKat

   Nie poniosłaś żadnych kosztów przez to, że nie wysłałaś sms’a w „celu dezaktywacji”? To znaczy czy nic cię nie skasowali za to, że usługa „została aktywowana”? Pytam bo też dostałam taki sms i nie wiem co zrobić. Wiadomo kto to w ogóle wysyła i skąd bierze numery?

  • DarkShadow…PL

   mi też doszło ale inny numer 😀 a nic nie aktywowałem
   jeśli nie aktywujesz subskrypcji samemu to nie próbujcie dezaktywować ;p